Uudised

Meie tublid bussijuhid Toomas ja Vitali tõid Türilt startinud suure bussiga Ukraina ja Poola piirilt Ukraina sõjapõgenikke Eestisse

Uus bussiliin nr 236 Kuressaare-Pärnu-Paide

Scania uued kaasaegsed bussid jõudsid Pärnusse

MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse poolt eile välja antud pressiteade on ekslik: OÜ ATKO Liinid lepingud lõpetatakse poolte kokkuleppel

ATKO Liinide bussijuhid Jaanus Tubro ja Aleksandr Pikk valiti Harjumaa aasta bussijuhtideks

AS ATKO Bussiliinid sõlmis Scaniaga lepingu 1,6 miljonit eurot maksvate rohegaasil töötavate busside ostuks

Pärnumaa ÜTK ja AS ATKO Bussiliinid allkirjastasid avaliku teenindamise lepingu

AS ATKO Bussiliinid toob Viljandimaale uued kaasaegsed ja mugavad bussid

Maakonnaliinidel on alates 1.07.18 muudatused seoses tasuta sõiduga

Hea Teeninduse Kuu parimad teenindajad

ATKO Liinide bussijuhid Jaanus Tubro ja Viktor Kabrits valiti Harjumaa aasta bussijuhtideks

Kohtla-Järve osakonna kauaaegseid edukaid töötajaid tunnustati tänukirjadega 21.03.18

Harjumaa osakonna tublimad töötajad pälvisid tänukirjad 20.01.2018

AS ATKO Bussiliinid pressiteade 29.12.2017

18. oktoobril alustab uus bussiliin number 236 marsruudil Kuressaare-Pärnu-Paide.

 

18. oktoobril alustab marsruudil Kuressaare-Pärnu-Paide tööd uus bussiliin, mis annab võimaluse kõikidel päevadel nädalas sõita bussiga kiiresti ja mugavalt kohtadesse, kuhu jõudmiseks ühistranspordiga pidi enne tegema mitu ümberistumist. Reisijaid sõidutab ettevõte ATG Bussiliinid mugava Mercedes Sprinter bussiga.

Buss alustab igal päeval kell 7.10 Kuressaare bussijaamast, Orissaarest väljub 7.53, Virtsu sadamas on kell 9.00, Pärnu bussijaamas kell 10.15, Türi bussijaamas 11.23 ning jõuab lõpp-peatusesse Paide bussijaamas kell 11.35.  Buss väljub Paidest kell 14.40 ja alustab teekonda tagasi Kuressaarde, kuhu jõuab kell 19.10 läbides kõik samad peatused. Uue bussiliini 236 sõiduplaan on olemas Kuressaare ja Pärnu bussijaamades ning internetis aadressil peatus.ee.

Uue bussiliini avamise põhjuseks on ettevõte ATG Bussiliinid esindaja Peep Laanemäe sõnul eelkõige Saaremaa inimeste soovid saada mugavalt ilma korduvate ümberistumiseta sõita Pärnusse ja Paidesse. „Pakume mugavat ja soodsat bussiühendust Saaremaa ja mandri vahel koos otse bussiühendusega ka nende kohtade vahel, mille külastamiseks varem oli vajalik teha mitmeid ümberistumisi, näiteks peatub meie buss Vändras, kus enne puudus otse bussiühendus Saaremaaga,” lausus Peep Laanemäe.

 „Loomulikult on nüüd samuti olemas lihtsam ja kiirem võimalus tulla mandrilt Saaremaale, oluline on mainida, et igal õhtul saab sõita meie bussiga Pärnust Saaremaale, samuti viib meie buss mugavalt ilma ümberistumiseta seitsmel päeval nädalas Eestimaa keskpunktist Paidest Kuressaarde, ” lisas Laanemäe uue bussiliini tutvustamiseks.

Pileteid saab osta bussijuhilt, eelmüügist Kuressaare bussijaamas ning  internetist veebilehtedelt bussipilet.ee ja pilet.ee. Õpilastele, üliõpilastele ja eakatele on piletid soodushinnaga.