Uudised

Uudised

Meie tublid bussijuhid Toomas ja Vitali tõid Türilt startinud suure bussiga Ukraina ja Poola piirilt Ukraina sõjapõgenikke Eestisse

Uus bussiliin nr 236 Kuressaare-Pärnu-Paide

Scania uued kaasaegsed bussid jõudsid Pärnusse

MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse poolt eile välja antud pressiteade on ekslik: OÜ ATKO Liinid lepingud lõpetatakse poolte kokkuleppel

ATKO Liinide bussijuhid Jaanus Tubro ja Aleksandr Pikk valiti Harjumaa aasta bussijuhtideks

AS ATKO Bussiliinid sõlmis Scaniaga lepingu 1,6 miljonit eurot maksvate rohegaasil töötavate busside ostuks

Pärnumaa ÜTK ja AS ATKO Bussiliinid allkirjastasid avaliku teenindamise lepingu

AS ATKO Bussiliinid toob Viljandimaale uued kaasaegsed ja mugavad bussid

Maakonnaliinidel on alates 1.07.18 muudatused seoses tasuta sõiduga

Hea Teeninduse Kuu parimad teenindajad

ATKO Liinide bussijuhid Jaanus Tubro ja Viktor Kabrits valiti Harjumaa aasta bussijuhtideks

Kohtla-Järve osakonna kauaaegseid edukaid töötajaid tunnustati tänukirjadega 21.03.18

Harjumaa osakonna tublimad töötajad pälvisid tänukirjad 20.01.2018

AS ATKO Bussiliinid pressiteade 29.12.2017

Scania uued kaasaegsed bussid jõudsid Pärnusse

ATKO Grupi poolt ostetud uued kaasaegse sisustusega ja keskkonnasäästlikud Euro 6 heitmenormidele vastavad rohegaaasi kasutavad Scania bussid jõudsid Pärnusse. Scania Citywide LF on mõeldud kasutamiseks linnaliinibussina, kus reisijate paremaks teenindamiseks on bussides GPS-seadmetega kassasüsteemid.

 

Bussijuhi ja sõitjateturvalisuse tagamiseks on kõikides bussides salvestavad videoseadmed ja kaamerad. Reisijatesalongis on nutiseadmete laadimiskohad japeatuste teadustamiseks on kõikides bussides audio-visuaalne süsteem, mislihtsustab bussiga sõitjatel vajaliku peatuse kohta info saamist.Uued bussid on täismadala põhjaga ja madala sisenemisega, mille lähedalasub ratastooli või lapsevankri paigutamise ala koos kinnitustega.

 

Kõikides bussides on spetsiaalsed külmemale kliimale mõeldud kahekordsete klaasidegaaknad ja eelsoojendusseade, mis tagab busside töökindluse ja kasutusmugavuse katalvisemate ilmade puhul.Kaasaegse sisustusega moodsates bussides on bussijuhtidetöötingimused oluliselt paremad tänu mitmetele lisaseadmetele nagu näitekskinnine juhikabiin, eraldi kliimaseadmed juhikabiinis ja sõitjatesalongis.Juhipoolne küljepeegel asub madalal ja juhi lähedal, tagades talle sel moelväga hea vaatevälja. Kõik bussid on varustatud alkolukkudega.