Uudised

Meie tublid bussijuhid Toomas ja Vitali tõid Türilt startinud suure bussiga Ukraina ja Poola piirilt Ukraina sõjapõgenikke Eestisse

Uus bussiliin nr 236 Kuressaare-Pärnu-Paide

Scania uued kaasaegsed bussid jõudsid Pärnusse

MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse poolt eile välja antud pressiteade on ekslik: OÜ ATKO Liinid lepingud lõpetatakse poolte kokkuleppel

ATKO Liinide bussijuhid Jaanus Tubro ja Aleksandr Pikk valiti Harjumaa aasta bussijuhtideks

AS ATKO Bussiliinid sõlmis Scaniaga lepingu 1,6 miljonit eurot maksvate rohegaasil töötavate busside ostuks

Pärnumaa ÜTK ja AS ATKO Bussiliinid allkirjastasid avaliku teenindamise lepingu

AS ATKO Bussiliinid toob Viljandimaale uued kaasaegsed ja mugavad bussid

Maakonnaliinidel on alates 1.07.18 muudatused seoses tasuta sõiduga

Hea Teeninduse Kuu parimad teenindajad

ATKO Liinide bussijuhid Jaanus Tubro ja Viktor Kabrits valiti Harjumaa aasta bussijuhtideks

Kohtla-Järve osakonna kauaaegseid edukaid töötajaid tunnustati tänukirjadega 21.03.18

Harjumaa osakonna tublimad töötajad pälvisid tänukirjad 20.01.2018

AS ATKO Bussiliinid pressiteade 29.12.2017

Pärnumaa ÜTK ja AS ATKO Bussiliinid allkirjastasid avaliku teenindamise lepingu

 

MTÜ Pärnumaa Ühistranspordikeskuse juhataja Andrus Kärpuk ja AS ATKO Bussiliinide juhatuse liige Arvo Sarapuu juunior allkirjastasid bussiliiniveo avaliku teenindamise lepingu reisijateveo teenuse teostamiseks Pärnu maakonna linnalähiliinidel alates 1. oktoobrist 2019 kümne järgneva aasta jooksul.

 

„Meil on heameel, et AS ATKO Bussiliinide pakkumus Pärnu maakonna lähiliinidele tunnistati kõige paremaks. Alates oktoobrikuust hakkame pakkuma teenust uute kaasaegsete keskkonnasõbralike metaangaasil töötavate bussidega, mis teevad reisijate jaoks bussisõidu palju mugavamaks ja meeldivamaks,” lausus AS ATKO Bussiliinid juhatuse liige Arvo Sarapuu jr.

 

Oktoobrikuus hakkavad Pärnumaa teedel vurama AS ATKO Bussiliinide 11 uut ühtse värvilahenduse ja kujundusega madalapõhjalist bussi. Kõik bussid on eriti keskonnasõbralikud, sest metaangaasil töötades eraldavad nad õhku oluliselt vähem tahkeid osakesi ning 70% vähem lämmastikuühendid, 40% vähem vingugaasi ja 12% vähem süsihappegaasi.

 

Reisijate lihtsamaks liikumiseks on kõikidel bussidel ilma astmeteta sisenemine, teise ukse juures asub ramp ratastoolikasutajatele ning istmeteta ala koos kinnitustega ratastooli või lapsevankri paigutamiseks. Peatuste teadustamiseks on kõikides bussides audio-visuaalne süsteem, mis lihtsustab bussiga sõitjatel vajaliku peatuse kohta info saamist.

 

Uued väga keskonnasõbralikud mugavad bussid teevad inimeste jaoks bussisõidust nauditava kogemuse ja muudavad bussijuhtide tööpäevad rõõmsamaks, rääkimata palju puhtamast õhust meie ümber,“ ütles AS ATKO Bussiliinide Pärnu osakonna juhataja Kalvi Murro.