Uudised

16. maist alustab bussiliin number 236 marsruudil Kuressaare-Pärnu-Paide reisijate teenindamist suvise sõiduplaani alusel

Meie tublid bussijuhid Toomas ja Vitali tõid Türilt startinud suure bussiga Ukraina ja Poola piirilt Ukraina sõjapõgenikke Eestisse

Uus bussiliin nr 236 Kuressaare-Pärnu-Paide

Scania uued kaasaegsed bussid jõudsid Pärnusse

MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse poolt eile välja antud pressiteade on ekslik: OÜ ATKO Liinid lepingud lõpetatakse poolte kokkuleppel

ATKO Liinide bussijuhid Jaanus Tubro ja Aleksandr Pikk valiti Harjumaa aasta bussijuhtideks

AS ATKO Bussiliinid sõlmis Scaniaga lepingu 1,6 miljonit eurot maksvate rohegaasil töötavate busside ostuks

Pärnumaa ÜTK ja AS ATKO Bussiliinid allkirjastasid avaliku teenindamise lepingu

AS ATKO Bussiliinid toob Viljandimaale uued kaasaegsed ja mugavad bussid

Maakonnaliinidel on alates 1.07.18 muudatused seoses tasuta sõiduga

Hea Teeninduse Kuu parimad teenindajad

ATKO Liinide bussijuhid Jaanus Tubro ja Viktor Kabrits valiti Harjumaa aasta bussijuhtideks

Kohtla-Järve osakonna kauaaegseid edukaid töötajaid tunnustati tänukirjadega 21.03.18

Harjumaa osakonna tublimad töötajad pälvisid tänukirjad 20.01.2018

AS ATKO Bussiliinid pressiteade 29.12.2017

ATKO Liinide bussijuhid Jaanus Tubro ja Aleksandr Pikk valiti Harjumaa aasta bussijuhtideks

 

ATKO Liinide bussijuhid Jaanus Tubro ja Aleksandr Pikk valiti Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse poolt korraldatud konkursil „Harjumaa bussijuht 2018“ aasta bussijuhtideks.

 

Kolmandat korda korraldatud konkursi eesmärgiks on tunnustada parimaid bussijuhte, kes oma töökohustuste täitmisel paistavad silma professionaalsuse ja heatahtlikkusega. Parima bussijuhi kandidaadid valiti välja reisijate saadetud arvamuste põhjal, kes kiitsid meie alati sõbralikke, viisakaid ja abivalmis bussijuhte.

 

Pidulikul tunnustusüritusel jagati kokku viis tiitlit „Aasta bussijuht 2018″. Harjumaa piirkonnas anti välja kaks autasu.

 

Teist aastat järjest pälvis ülekaalukalt auväärse tiitli ATKO Liinid OÜ bussijuht Jaanus Tubro, kellele reisijad andsid sellel aastal 40 protsenti kõikidest Harjumaa häältest suurepärase töö, sõbraliku suhtlemise ja sujuva liiklemise eest.

 

„Bussijuhi töö meeldib mulle väga, meeldib inimestega suhelda. Igapäevased reisijad on juba head tuttavad, tean neid oodata kindlal ajal bussi peale,” on oma tööga rahul Harjumaa aasta bussijuht 2018 Jaanus Tubro.

 

Raplamaal valiti parimaks ATKO Liinide bussijuht Aleksandr Pikk, kes sai reisijatelt kõige rohkem tunnustavaid esiletõstmisi tänu abivalmis suhtumisele, tähelepanelikule ja täpsele sõidule.

 

Harjumaa aasta bussijuht 2018 Aleksandr Pikk on rõõmsalt üllatunud: “Hea tunne on, et märgatakse, kuigi ma teen ainult oma tavalist tööd. Olen tänulik neile inimestele, kes minu kandidatuuri esitasid, minu jaoks oli see päris ootamatu, aga siiski rõõmustav üllatus.”

 

 Palju õnne Jaanusele ja Aleksandrile!